Wijnold Meyerinck

Op 28-9-1745 N. Meijerinck luitenant in de compagnie van kapitein Grovestins, als opvolger van N. Renouardt.
Op 3-11-1745 werd N. Schutter luitenant in de compagnie van kapitein Grovestins, als opvolger van N. Meijrinck.
Op 3-11-1745 werd N. Meijerinck luitenant in de compagnie van kapitein Hixenius, als opvolger van N. Schutter.

Op 20-11-1766 werd W(ijnold) Meijerinck kapitein, als opvolger van I.H. van Beylanus.
Op 5-7-1786 werd J.C.A. Groin kapitein, als opvolger van W(ijnold) Meyerinck.
Op 8-8-1787 werd W. Meijerinck luitenant in de compagnie van kapitein [leeg] als opvolger van S. Contis.
Op 6-2-1789 werd L. Plettenberg kapitein, als opvolger van W(ijnold) Meijerinck.

Kenmerken

NaamWijnold Meyerinck
Woonplaats-
CompagnieONBEKEND
RangFriese Nassause Regiment - Luitenant-Kolonel
NationaliteitONBEKEND
Officier van:1766
Officier tot1789
Vermeld bij:-
Gesneuveld-
(BK nr.)41441
Blog-
Opvolger in ONBEKENDWigle Gales van Hania

Andere luitenant-kolonels

Admiraliteit van Friesland - Kapitein

Admiraliteit van Friesland - Luitenant-Admiraal

Friese Nassause Regiment - kapiteins

Friese Nassause Regiment - Luitenants

Friese Nassause Regiment - Ritmeesters

Groninger Nassause Regiment - Kapiteins

Hoogduitse Nassause Regiment - Kapiteins