Jan Carel van Groin

Commissieboeken Raad van State
kapitein per 18-4-1731
kapitein per 2-6-1746.

Op 7-1-1747 werd Daniel Anthony Plettenbergh luitenant in de compagnie van kapitein Groin, als opvolger van w(ijlen) N. Guldenarm.
Op 30-4-1750 werd Matthijs Arent van Idsinga luitenant in de compagnie van kapitein Groin, als opvolger van N. Weibings.

Op 19-3-1771 werd D(aniel) C(ornelis) van Altena kapitein, als opvolger van I(an) C(arel) van Groin.

Luitenant-Kolonel Regiment 577a
23-08-1766 B (titulair) J. Carel van Groin, eervol ontslagen 3-1771

Kenmerken

NaamJan Carel van Groin
Woonplaats-
CompagnieC102
FunctieFriese Nassause Regiment - Luitenant-Kolonel
NationaliteitGelderland
Officier van:<1747
Officier tot1771
Vermeld bij:-
Gesneuveld-
(BK nr.)39950
Blog-
Opvolger in C102Daniel Cornelis van Altena