Douwe Feye Sirtema van Grovestins

Woonde te Wommels.

Op 16-2-1704 werd Jr. D(ouwe F(eye) van Grovestins kapitein, als opvolger van N. (Sippe van) Unia.
Op 15-12-1706 werd P. Jaussaud kapitein, als opvolger van D(ouwe) F(eye) van Grovestins.

http://www.simonwierstra.nl/GROVESTINS.htm
Hij testeerde op 1-2-1709 (zie HvF 12512 d.d.19-2-1732,GJB 1953-71).

Kenmerken

NaamDouwe Feye Sirtema van Grovestins
Woonplaats-
CompagnieC97
FunctieFriese Nassause Regiment - kapiteins
NationaliteitFriesland
Officier van:1704
Officier tot1706
Vermeld bij:-
Gesneuveld-
(BK nr.)39794
Blog-
Portret/State/Familiewapenja
AfbeeldingenFamiliewapen
Voorganger in C97Sippe van Unia